На секси мисицата ѝ испаднало бикинито додека се пресоблекувала на плажа, ја „фатиле” како од мајка родена (ФОТО)

115
Loading...

Додека асистентката ѝ помагала на Гутјерез да го намести горниот дел од бикинито, нејзината брадавица случајно “испаднала”, но тоа не било се.

Заносната колумбиска мисица, модел и актерка, Ариадна Гутјерез (25) освен што одмара во Мајами, ги завршува и деловните обврски.

Убавата Колумбијка во текот на снимањето на еден моден едиторијал на песочната плажа променила неколку различни костими за капење, а случајните минувачи можеле да уживаат во глетката.

Loading...
You might also like