(ФОТО) Карлеуша го запали интернетот, без гаќи и деколте до папокот

775

Јелена Карлеуша не престанува да изненадува со своите стајлинзи.

Денеска објавила слика во бел комбенизон кој е провиден, а колку може да се забележи, га*ите овој пат ги оставила во фијока.

 

Длабоко диколте, скоро до папокот, Јелена едвај ги контролирала градите, а на главата ставила качкет на кој пишува “опасна п*чка“.

 

Судејќи по фотката очигледно е дека своето тело го довела до совршенство, но сепак нешто и недостасува… можеби вокабулар!?