Ваква не сте ја виделе: Нашата ТВ-водителка во бикини издание (ФОТО)

233

Јована периодов одмора од рабата и ги полни батериите на летен одмор  од каде на својот Инстаграм профил сподели неколку фотографии на кои е приложена нејзината летна уживанција.

Иако е манекенски градена, Јована секогаш е умерена во однос на изгледот, а овој пат преку најновите летни фотографии следбениците имаа можност да ја видат во бикини издание.

–Не ми треба филтер и баш ми е гајле, пишува Јована за фотографијата каде позира оптегната под сонцето.

Во време на дигитална прогресија, се повеќе гледаме обработени фотографии, но убавата Јована го направила вистинскиот избор, бидејќи би било штета да ја коригира убавината која и е од Бога дадена.