Browsing Category

ЗАБАВА

(ФОТО) Карлеуша го запали интернетот, без гаќи и деколте до папокот

Јелена Карлеуша не престанува да изненадува со своите стајлинзи. Денеска објавила слика во бел комбенизон кој е провиден, а колку може да се забележи, га*ите овој пат ги оставила во фијока. Длабоко диколте, скоро до…

И СРПСКАТА ПЕЈАЧКА ЦЕЦА ПОЗИТИВНА НА КОВИД 19

Турбо фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ е позитивна на Ковид-19. Веста ја пренесоа српските медиуми, откако денес го добила резултатот од земениот брис. Како што информираат тамошните медиуми, Цеца во тек на вчерашниот ден направила…