Browsing Category

ЗАБАВА

НЕ МОЖЕ ДА ГО ДОФАТИ ВОЛАНОТ: Оваа жена ги има најголемите гради во Велика Британија (ФОТО)

Леа Паркер од Лондон вели дека е горда што на 25 години има „најголеми гради“ во Велика Британија и дека заработува преку 10.000 фунти на моделинг токму поради нив. Иако ги сака своите големи гради, и ги прифаќа како дел од себе, Леа…

Баба која не може без момче во кревет: Пред о*нос им мери должина, а потоа ги шокира кога ќе влезат…

Признава дека од пубертет неможе без перверзија Можеби е претерано да се каже дека цела свингерска сцена во Велика Британија, ја познава но и за баба Шиобан (67) секако ја познаваат голем број луѓе од тоа миле. И зошто да не кога жената…

Ваква не сте ја виделе: Нашата ТВ-водителка во бикини издание (ФОТО)

Јована периодов одмора од рабата и ги полни батериите на летен одмор  од каде на својот Инстаграм профил сподели неколку фотографии на кои е приложена нејзината летна уживанција. Иако е манекенски градена, Јована секогаш е умерена во…