Browsing Category

ЗАБАВА

Најнов предизвик, женски постираат слики без градници, еве ги најкреативните

Многу инфлуенсерки и кориснички на социјалните мрежи се пофалија дека во текот на карантинот целосно ги отфрлиле градниците. Меѓутоа, некои експерти тврдат, дека иако неносењето на брусхалтери е удобно, сепак оваа пракса може долгорочно…

Руска манекенка: „Барам симпатичен, сексуален партнер кој не е заразен со коронавирус и кој ќе биде…

Марија по фудбалското првенство се пресели во Лондон, каде ја затекна пандемијата на коронавирус. „Барам симпатичен, сексуален партнер кој не е заразен со коронавирус и кој ќе биде изолиран со мене наредните три месеци за да се…