Browsing Category

МАКЕДОНИЈА

Важно на Мијалков му застаре делото и ДУИ може да се групираат без маски, вевчанци не се битни

Sasho Tasevski Важно на Началниче делото му застаре и нема да одговара. И ДУИ може да се групираат без маски во државна институција која Велепредавникот им ја подари за штаб, да се оддолжи за…

НОВА БОМБА НА ИНСПЕКТОРОТ ИЛИЕВСКИ! ЗЕКИРИ ОД СРЕДНО ТЕОЛОШКО ЗАВРШИЛ НОВИНАРСТВО ЗА ЕДНА ГОДИНА?

Денеска во емисијата „Утро со Златев“ гостин беше Просветниот инспектор Ѓорѓи Илиевски денеска во емисијата „Утро со Златев“ кажа дека се уште не е проверена дипломата на премиерот Зоран Заев, но наскоро ќе биде проверена бидејќи тоа е во…