Browsing Category

СПОРТ

Погледнете како изгледа Роналдињо во затвор

За новото хоби на екс играчот на Барселона јави ЕСПН при што потсетува дека фудбалерот е зад решетки поради обидот за нелегален влезе во Парагвај заедно со неговиот брат и во исчекување е на судење. Роналдињо во саботата го прослави 40.…