(ФОТО) Газот во прв план! Еве како девојката на Роналдо се спрема за лигата на шампионите

264
Loading...

Навивачите на Јувентус се воодушевени … Кристијано Роналдо е подготвен за натпреварот во Лигата на шампионите против Ајакс, и неговата девојка Георгина Родригез се подготвува за овој натпревар
Георгина е во салата, таа е добро обучена, а во преден план е нејзината секси газ.

Оваа фотографија предизвикана  голем број коментари, и многу навивачи и посакаа среќа пред играта, како таа да ќе игра.

 

 

View this post on Instagram

 

“Una manzana al día del médico te libraría” 🍏 @aloyoga

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Loading...
Loading..
You might also like