Порталот Мактел пробува да креира раскол во СДСМ: Го нападнаа Бранко Црвенковски

422
Loading...

Ова се најчитани стории на порталот Плусинфо.

Првата е сторија на Љупче Златев, значи ВМРО ДПМНЕ.

После неколку стории на Геро, закоравен бранковист кој плаче по времето кога со Бранко тој беше главен стратег и кадровик на Бихачка.

После колумна на Мицковски Ивор, бивш швалер на Наташа Савова, вечна швалерка на Бранко.

На крај албанската Ванковска, многу близок со БЕСА.

Loading...
Loading..
You might also like