(ФОТО) Уште една Македонска водителка се соблече, но сите гледаа во едно нешто

305
Loading...

Беровчанката Јелена Спенџарска, водителка на утринската програма на една наша национална телевизија, тргна по стапките на својата колешка од Сител Лила Филиповска и се почесто почна да ги чести своите фанови со провокативни фотографии.

Таа редовно објавува фотографии на кои во преден план е нејзиното згодно тело во тренди костими за капење, а големо внимание привлече и со последната .

Loading...
Loading..
You might also like