Пендаровски закажа Пресс конференција во 12 за Рекет?

396
Loading...

За денеска во 12 часот е закажана прес-конференција на Претседателот на државата, Стево Пендаровски.

Во соопштението, покана за оваа активност на шефот на државата не се наведува причината , ниту темата на прес-конференцијата, но се претпоставува дека тоа ќе биде аферата со случајот ,,Рекет“.

Loading...
Loading..
You might also like