Во 11 часот утрово Гејсер ке ја детонира новата бомба за рекет!

269
Loading...

Новинарот кој во италијанскиот „Ла Верита“, минатата недела објави видео и аудио снимки за рекетот од 1,5 милиони евра кој бил изнуден од Орце Камчев за да биде пуштен од притвор,  за денеска најави dека ќе изнесе нови факти за случајот.

Ларис Гајсер на Фејсбук профилот објави дека нови факти ќе соопшти при гостување на Радио Каподистриa во 11 часот.

„Македонијо! Утре, 13 август во 11 часот, на Радио Каподистри. Во центарот на нови факти директно од студио“, напиша Гејсер.

Loading...
Loading..
You might also like