Героски го повика Пендаровски да се изјасни по изјавата на Заев за суетен новинар и педер

354
Loading...

– Ме интересира мислењето на претседателот Пендаровски за изјавата на премиерот Заев за педерот и суетниот новинар, напиша тој.

 

 

Loading...
Loading..
You might also like