Боки 13 им дава информации на српски медиуми од затвор? Скандалозна насловна на информер

1,264
Loading...

„Боки 13 се заканува од затвор: Знам како крадат Заев и Харадинај“ е насловот на насловната страница во српски „Информер“. Во поднаслов е напишано: Бојан Јовановски кој во Скопје е уапсен поради милионскиот рекет порачува дека доколку наскоро не го пуштат, ќе објави бројни докази за криминалниот врзан режим во Скопје и Приштина.

Loading...
Loading..
You might also like