Борјан Јовановски проба да го критикува заев на твитер, па го растурија

917
Loading...
Borjan Jovanovski
@BorjanJovanovsk
Би сакал да го критикувам Заев ама не се стига на ред од сите хомофоби наеднаш загрижени за правата на ЛГБТ
2:57 PM · Aug 13, 2019Twitter for iPhone

Тетка Ики
@Tetkicai

Replying to

Би го критикувал ти ама не те плаќа за тоа.
16

Карактерна Особина
@SreckoSojic14

Replying to

На таа паричка шо ја лапаш, слабо е ова шо го напиша. Следен пат потруди се повеќе
1
3

Кичеецот
@gloryunited123

Replying to

Ја не су загрижен за лгбт, туку загрижен су каква будала ни е води државава. А ти и да сакаш не ти прпа да го критикуваш заев
7

✝

 Junta Kinte 

✝

 #Boycott

@CrosseeCrossy

Replying to

Нема везе, почни преку ред.
3

Педер извини
@KODiranaVistina

Replying to

Ма слободно,еве ти давам дозвола и простор,само опуштено и пуцај

💋

2

Heckler
@hecklerwaldorf

Replying to

300000 загрижени, им чепна у идентитетот, сеа му праќаат пораки у Пешта на пешкото, не си 1 , не си сам, 300000 сме со тебе.
1

RUS
@RusKristijan

Replying to

Edina pravilna rabota zajo sto ja napravil za svojot mandat e koristenjeto na zborot peder za licata koj se kancer na opstestvoto

foreveralone
@forever89726201

Replying to

Додека чекаш ред за она п**** кажи нешто за „суетен новинар“. Сепак се работи за ваш колега и тоа сигурно ве засега ако не она другото.
2

alek
@alek10812810

Replying to

несмееш да критикуваш
6

Корто Малтезе од 

🇲🇰

@ngc6752

Replying to

Критикувај, не се плаши.

EdnoOkiot
@TERORistot

Replying to

Одјеби, и онака си вештачки во тоа што го пишуваш …
1
1
9

Инста Султан
@InstaSultan

Пињаууу хаха

CasperMАКЕДОНИЈА

🇲🇰

❤️

🖤

❤️

🖤

@praski4ka

Replying to

Ајде бе иди бегај … Како си му набутан у шупак, само стапалата ти се гледаат бе цреп

🙃

3

Lun a.k.a. Donald Sikert
@liberatormk

Replying to

Ако не ги сакам педерите не значи дека се плашам (имам фобија) од нив. Катастрофата е што Премиер дава изјава пред камери и користи таков речник. Покажа дека е полн со фрустрации. Ти слободно критикувај ја неспособноста и идиотизмот на Црпе, не се устручавај за ред-прекуред.
3
Loading...
Loading..
You might also like