Апасиев: Боки 13 користи римски методи за да го сожалуваат?

Loading...

Прашана за коментар во врска со најновиот случај на семејно насилство од страна на ПРАТЕНИК од владејачката партија, вечната претседателка на Хелсиншкиот комитет за човекови права изјави: – “Па шо бе. Само вмровците да не имаат право да си ги тепаат жените!” 

#УбиоТеПринципиелностТеУбио

Loading...
You might also like