Ќе успее ли да се испазари? Родителите на Боки имаат снимка каде завршила торбата Луи Витон

Loading...

Камерата на моите родители која беше одземена ќе докаже каде е торбата со парите, рече Бојан Јовановски Боки 13 во својот воведен говор даден на денешното рочиште за случајот „Рекет“.

Тој изрази жалење што не се чувствува добро за да може да одговори на, како што рече, бруталниот говор на обвинителката Рускоска, навреден што го нарекла самонаречена естрадна звезда.

Loading...
You might also like