И ПОЗНАТА ПОРНО ЅВЕЗДА ЌЕ НАВИВА ЗА МАКЕДОНИЈА

119

Македонската репрезентација е вистинска сензација на Европското Првенство во фудбал 2021, а социјалните мрежи се полни со поддржувачи на фалангата.

Последна во низата е порно-актерката Тај Стивенс која на Твитер напиша дека е возбудена за првиот натпревар на Македонија и дека ќе навива за нашите момци.

Натпреварот започнува вечерва (недела) во 18.00 часот.