КАРАКАМИШЕВА: МЕРКЕЛ МИСЛИ ДЕКА СМЕ НЕДОВЕТНИ И ГЛУПИ

624
Зошто мислат дека сме толку недоветни и глупи?
Не можевме да предвидиме дека Бугарија ќе му стави вето во ЕУ на Северна Македонија, изјави Меркел - ММС
MMS.MK
Не можевме да предвидиме дека Бугарија ќе му стави вето во ЕУ на Северна Македонија, изјави Меркел – ММС
Не можевме да предвидиме дека Бугарија ќе го блокира почетокот н
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.site . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?

You might also like