АПАСИЕВ ДОБИ КОНКУРЕНЦИЈА! БОРИС КРМОВ “ПАТОСИРАШЕ” АЛБАНЧЕ КОЕ СЕ ОБИДЕ ДА ГО ИСПРОВОЦИРА НА ПРЕС

666

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.site . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?

You might also like