ОВА Е НОВИОТ МИНИСТЕР ЗА ЗДРАВСТВО КОЈ ЌЕ ГО НАСЛЕДИ ФИЛИПЧЕ?

1,218

Ako VENKO epten zapne da si odi, Zaev na zagrevanje na aut staza vekje pratil na zagrevanje ZAMENA…
May be an image of 1 person and text

43
20 Comments
6 Shares
Like

Comment
Share

20 Comments

View 12 more comments
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.site . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?

You might also like