Ако не беше Мицковски денес пописот ќе беше пропаднат

397

Добар ден.
Денес фалц-Пописот официјално ќе завршеше како неуспешен, да не го продужеше Мицко за +5 дена ❤
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.site . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?

You might also like