ВИДЕО: Еве зошто не ни даваат датум! Софија достави материјали до ЕУ каде СДСМ и ВМРО ги навредуваат бугарите во Македонија

685

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.site . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?

You might also like