ЈА ПЛУКНАЛ ВО ЛИЦЕ А ПОТОА МУ ПЛАСНАЛ ШАМАР?! Се појавија ДЕТАЛИ за наводното насилство на Душко врз Карлеуш

156

Фудбалскиот менаџер Душко Тошиќ наводно ја плукнал и удрил шлаканицата на својата сопруга Јелена Карлеуша во семејната куќа.

Според изворот на „Информер“, Душко прво ја плукнал пејачката во лице во семејниот дом, а потоа и удрил шлаканица.

Наводно, во куќата имало повеќе луѓе. Полицијата била на лице место, а парот засега нема да дојде во полиција поради пријавата.

You might also like