Експлодира Апасиев: ВИ ЕБАМ ТОА СЕЉАЧИШТАТА! Возите џипови од по 100 000 евра што ги крадете од народот а не сакате паркинг да платите

10,770
Возат џипови од 100.000 €, ама се гребеле за бесплатен Градски ПАРКИНГ. Ебате сељаците неизживеани!
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.site . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?

You might also like