„Душко, ДАЛИ ГО ГЛЕДАШ ОВА? Снимката од голата и мокра Карлеуша под туш предизвика масовни реакции! (ВИДЕО)

291

Среде скандал, таа прави само една работа!

Јелена Карлеуша одржа спектакуларен концерт во Дубаи, по што остана да се одмори во луксузно одморалиште, а секој ден ги остава без зборови своите следбеници на Инстаграм со нови фотографии и снимки.

Популарната пејачка, сред приказните за брачната криза со Душко Тошиќ, го користи секој момент да се опушти и одмори, но и во тие прилики е стилизирана од глава до пети.

 

 

You might also like