АКТУЕЛНО(ФОТО) На Љупка среде снимање и испаднаа градите

128

Пејачката Љупка Стевиќ на снимањето на емисијата „Гранд специјал“ ги покажа голите гради.

Пејачката се појави на сцената да ја отпее својата песна, а на себе имаше фустан со длабоко деколте.

Во еден момент додека ја пеела песната, на пејачката и ѕирнале голите градите, а младите натпреварувачи околу неа останале во шок.

За тоа време, пејачката само се смешкаше.

фото: E-Stock/Časlav Vukojičić/ Z.K.Munja

You might also like