„Другарите на син ми ме ЗЈАПААТ“: И приоѓаат 25 годишни момци кои се чудат кога ќе слушнат колку години има (ФОТО 18+)

701

Холи Кели е згодна 40-годишна жена, за која сите мислат дека е многу помлада отколку што всушност е.

Таа е многу активна на социјалните мрежи каде откри дека често и приоѓаат помлади момци кои се чудат кога ќе сфатат дека нема 25 години, како што мислеа, пренесува Мондо.

Холи вели дека млади момци постојано и приоѓаат во ноќните клубови. „Кога имам 40 години и мислам дека сум премногу стара за клубови, тогаш ми доаѓа 25-годишен дечко и ќе ме замоли да играме“, напиша таа во едно од видеата што ги објави.

Таа е мајка на 20-годишно момче и тврди дека често ги фаќа пријателите на нејзиниот син како ја гледаат кога ќе дојдат да ги посетат.

Згодната мајка, која само на TikTok ја следат 137.000 луѓе, вели дека меѓу нејзините обожаватели се и сопрузите на нејзините „хејтерки“.

„Те мразат затоа што си неверојатна“, „Четириесет години и совршена“, „Годините не се важни кога изгледаш добро“, се дел од коментарите за нејзиниот изглед.

📸

📸

📸

📸

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.site . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?

You might also like