Апасиев има план како целосно да ја дорастури СДСМ откако ќе изгубат катастрофално на следните избори

145

“Левица е закана за СДСмовската иднина” ❤️
Дарко Каески – портпарол на СДС на Нашата Земја
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.site . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?

You might also like