(ФОТО) Еве зошто побесна американската амбасадорка на СДСМ и ДУИ! Се појави слика од Абази во ДУИ во Мала Речица

388

May be an image of 9 people and people standing

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.site . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?

You might also like