(ВИДЕО) ВЛАДАТА НА СДСМ Е ЗА НАЈГОЛЕМИ КРИТИКИ, СО НИШТО НЕ СЕ СПРАВУВА КАКО ШТО ТРЕБА, АМА ШТО ДА ПРАВИМЕ ВО КОАЛИЦИЈА СМЕ

143

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.site . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?

You might also like