(ВИДЕО) СДСМ ОД НАФТАЛИН ГО ИЗВАДИЛЕ НИВНИОТ МИНИСТЕР ДЕЗЕРТЕР ОД ЛЕВИЦА БРАНИМИР ЗАТОА ШТО СЕ ИСПЛАШИЛЕ ОД РЕЈТИНГОТ НА ЛЕВИЦА И ПАСОКИЗАЦИЈА НА СДСМ?

171

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.site . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?

You might also like