ВИДОА КОЛКУ Е САТОТ! И ОД ЦИВИЛ УДИРААТ ПО СДСМ! Еве уште една измама на СДСМ. Измама со која ги лажеше оние кои протестираа. Измама со која ги лажеше оние кои гласаа за нив. Измама со која ги лаже граѓаните дека станува збор за социјал-демократска партија.

278

Еве уште една измама на СДСМ.
Измама со која ги лажеше оние кои протестираа.
Измама со која ги лажеше оние кои гласаа за нив.
Измама со која ги лаже граѓаните дека станува збор за социјал-демократска партија.
ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.site . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?

You might also like