(ВИДЕО) СЛЕДНАТА БИТКА Е МЕЃУ СДСМ И ЛЕВИЦА, НИЕ СМЕ ДЕЦА НА АСНОМ А ТИЕ СЕ ВАЗАЛИ

85

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.site . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?

You might also like