(ВИДЕО I8+) МАКЕДОНСКАТА пејачка: Секој ден мислам на CE*C, aко не се снимам додека имам исто како да не сум имала – проговори Марија

392

 

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.site . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?

You might also like