ЕДНОСТАВЕН ТРИК КАКО ДА ОСТАНЕТЕ ЗДРАВИ ЦЕЛА ГОДИНА: Без настинки и кашлање – се е до ПРИРОДАТА!

83

Био-Тео се грижи за вас. Дознајте кои билки се најдобри за здравје на дишните патишта и зајакнување на имунитетот.

БИО-ТЕО КОМПЛЕТ БР. 6 ЗА БЕЛИДОБРАНИ И РЕСПИРАТОРИ + БИЛНИ КАПКИ БР. 16

Имунодетокс

 Ги чисти белите дробови и бронхиите од насобраниот секрет

 Го олеснува искашлувањето и исфрлањето на флегмата

 Распушта и омекнува слуз

 Помага при ангина, бронхитис и трахеит

 Ја смирува сувата, иритирачка и пушачка кашлица

 Ја ублажува кашлицата, помага при астма и пневмонија

 Ги ублажува симптомите на ХОББ (хронична белодробна болест)

 Помага при емфизем и белодробна катара

 Го намалува засипнатоста, воспалението на фаринксот и ларингитисот

Хангар.rs
ФОТО: ПРОМО

Bio-Teo капки бр. 16 ImunoDetox се докажан имуномодулатор составен од

одбрани лековити растенија кои имаат благотворно дејство против вируси и бактерии. Препорачано

е превентивно, особено во есен и зима.

Цената на овој ладен сет Bio-Teo Е ВО ПРОДАЖБА САМО ДЕНЕС и изнесува 3.240 денари , затоа не пропуштајте одлична можност да го зачувате вашето здравје!

Нарачката можете да ја направите ТУКА или со повик на телефонскиот број 011/4420-502 секој

работен ден.

Дали знаевте дека можете сами да направите едноставен еликсир дома? Погледнете како природно да го зајакнете имунитетот и срцето

* Кликнете ТУКА за да ја погледнете комплетната палета на природни препарати за здравје на целиот организам.

ВАЖНО!!! Почитувани читатели на МКДПресс, ограничени сме поради нашите позиции! Најавете се директно на страницата www.mkdpress.site . Споделете на вашите профили, со пријателите, во групи и на страници. На овој начин ќе ги надминеме ограничувањата, а луѓето ќе можат да стигнат до алтернативното гледиште на настаните!?

You might also like