Browsing Category

СПОРТ

ПАНДЕВ НЕМА ДА ИГРА ПРОТИВ ХОЛАНДИЈА, ЕВЕ КОЈА Е ПРИЧИНАТА

Македонската фудбалска репрезентација вчера пристигна во Амстердам каде го одработи првиот тренинг во пресрет на натпреварот против селекцијата на Холандија. Како што објавија спортските портали, утрово репрезентативците го започнаа…